Magyar Vöröskereszt
Csongrád-Csanád
Vármegyei Szervezete

Adószámunk: 19078195-1-06

Több kimagaslóan sikeres véradást tarthattunk az elmúlt héten Csongrád-Csanád vármegyében. A Szeged Plázában rendezett Bödön Piachoz kapcsolódva tartott véradáson, Domaszéken és Szentesen jócskán a várakozásokat meghaladva látogattak el hozzánk véradóink. Mivel a héten egy véradásunk el is maradt, így még maradtak kihasználatlan kapacitásaink. Reméljük, ezen a héten is sokan keresik fel a véradásokat, hiszen minden véradó egyszerre 3 életet ment meg!

Június 8-a és június 14-e között 482 egészséges véradóhősünk jött el életet menteni, a heti tervünk 540 fő volt. Ahhoz, hogy a vérellátás mindig biztonságos legyen, most is kérünk mindenkit, aki egészséges és teheti,hogy

JÖJJÖN VÉRT ADNI!

Minden 18 év feletti felnőttől, ha egészségesnek érzi magát, azt kérjük: jelentkezzen véradásra bármelyik véradásunkon! Nagyon fontos, hogy biztosítani tudjuk a már kórházban fekvő, vagy a kórházba kerülő emberek életmentő beavatkozásaihoz, kezeléseihez szükséges vérmennyiséget!

FONTOS!

Aki vért ad, vigye magával fényképes személyazonosító okmányát,

lakcím- és TAJ-kártyáját!